Pension Jordán Lednice, ubytování, hotel Lednice na Moravě
CZ  DE  EN

Tipy pro volný čas

Přímo v areálu zámeckého parku v Lednici můžete navštívit ukázky dravců Zayferus, svézt se na lodičkách k Minaretu nebo Janovu hradu. Ať už se chcete projet na koních nebo v kočáru, relaxovat v rehabilitačním zařízení Lázní Lednice, zajít na squash nebo fotbal, to vše je pro Vás v Lednici připraveno.

Do města Břeclavi se pak můžete vydat na koupaliště, kde jsou dva tobogány.

Pro milovníky vína je příjemným zážitkem návštěva Velkých Bílovic, kde se nachází 650 vinných sklepů. Ve sklípcích místních vinařů najdete výborná vína a příjemné posezení u pohárku.

Máte-li rádi pěší tůry zavítejte do chráněné krajinné oblasti Pálava, která je na výšlapy naprosto ideální. A pokud dáváte přednost vodním sportům a koupání, najdete pod Pálavou vodní nádrže Nové Mlýny, ideální pro windsurfing.

Také výlety do nedalekého Rakouska Vám mohou příjemně zpestřit pobyt na Jižní Moravě. Například termální koupaliště v Laa a. d. Thaya jsou oblíbeným cílem českých turistů.

Možností je opravdu hodně: fitness centrum, tenis, chrtí dráha, bowling, kuželna, squash, střelnice, střelba z kuše, jízdy na koních. Máme pro Vás připraveny informační materiály přímo v pensionu. Rádi Vám poradíme.

Aqualand MoraviaAqualand Moravia Valtické PodzemíValtické Podzemí Lázně LedniceLázně Lednice Plavby na lodičkáchPlavby na lodičkách Plavby na loďkáchPlavby na loďkách Dravý ptákDravý pták DravciDravci DravciDravci Projížďky parkemProjížďky parkem Skleník v LedniciSkleník v Lednici Výlet na lodíchVýlet na lodích CyklotrasyCyklotrasy CyklotrasyCyklotrasy Vodní sportyVodní sporty Rybaření v okolí LedniceRybaření v okolí Lednice Rybaření v okolí LedniceRybaření v okolí Lednice Rybaření v okolí LedniceRybaření v okolí Lednice Ledňáček říčníLedňáček říční VolavkyVolavky Želva ve volné příroděŽelva ve volné přírodě Folklorní akce v LedniciFolklorní akce v Lednici Lednický jarmarkLednický jarmark Vinný sklepVinný sklep