Pension Jordán Lednice, ubytování, hotel Lednice na Moravě
CZ  DE  EN

Lázeňská nabídka 2021

Nabídka je platná od 1. 1. 2021 do 20. 12. 2021

 

LÁZEŇSKÝ RELAX

1x Kneippova bylinná koupel –  20 minut koupel, 10 minut zábal

Příznivě ovlivňuje zejména pohybový aparát, uvolňuje svalové napětí, má proti bolestivý účinek. Koupel obohacena o vůně a esence bylin blahodárně působí na psychiku člověka a navozují pocit pohody a klidu. Teplota: 37°C.

1x Aroma masáž částečná – 15 minut

Spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky. Dochází k uvolnění těla i mysli pacienta.

1x Bazén  - 30 minut

Rehabilitační bazén s vířivkou a protiproudem s teplotou 31°C

Celková cena: 650 Kč

 

 

PŘÍLIV ENERGIE

1x Jednorázový parafínový obklad – 20 min

Na bolestivé místo se přikládají roušky namočené v parafínu o teplotě 56-60°C. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Způsobuje prokrvení kůže, zmenšuje bolesti kloubů, má příznivý relaxační účinek. Využívají se při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy.

1x Hydromasážní vana s olejovou přísadou – 20 minut koupel, 10 minut zábal

Slouží nejenom jako podpůrná léčba nemocí pohybového aparátu, ale také k relaxaci po fyzicky a psychicky namáhavé práci. Podstatou pozitivních účinků hydroterapie je tlak vody, její teplota a cílené proudění. Kromě toho uklidňuje a uvolňuje, přičemž se zpomaluje aktivita vnitřních orgánů.

1x Bazén – 30 minut

Rehabilitační bazén s vířivkou a protiproudem s teplotou 31°C

Celková cena: 560 Kč

 

 

LÉČIVÉ PERLIČKY

1x Perličková koupel s konopím (novinka) – 20 minut koupel, 10 minut zábal

Obsahuje květy a listy odrůdy technického konopí. Má pozitivní účinky na onemocnění, jako jsou revmatismus, bolesti kloubů a svalů, zároveň uvolní tělo i mysl. Konopí, kterému se přezdívá ,,Zelené zlato,, má výrazné protizánětlivé, hojivé, antibakteriální a antivirální účinky. Technické konopí využívané k léčbě neobsahuje žádné psychotropní látky, nemusíte se tedy bát, že by koupel měla negativní účinky na vaše tělo i mysl.

1x Masáž horkými lávovými kameny částečná – 15 minut

K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a uvolňují některé aniony kovů. Ty přispívající k regeneraci tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci a této vlastnosti se využívá k uvolnění blokací důležitých bodů a rozproudění energie v našem těle.

1x Bazén

Rehabilitační bazén s vířivkou a protiproudem s teplotou 31°C

Celková cena: 740 Kč

 

 

LÁZEŇSKÁ SYMFONIE
 

1x Champagne koupel – 20 minut koupel. 10 minut zábal

Výtažek z šampaňského, bezalkoholový extrakt vína z Champagne, je úžasným koncentrátem toho nejpotřebnějšího pro pokožku a vlasy. Působí protizánětlivě na pokožku, eliminuje volné radikály, chrání ji proti rozpadu základních podpůrných jednotek pokožky (kolagenová vlákna), dodává životní energii a tonizuje pokožku. Teplota: 37°C.

1x Tělová maska champagne – 30 min

Působí protizánětlivě na pokožku, eliminuje volné radikály, chrání ji proti rozpadu základních podpůrných jednotek pokožky (kolagenová vlákna), dodává životní energii a tonizuje pokožku.

1x Bazén

Rehabilitační bazén s vířivkou a protiproudem s teplotou 31°C

Celková cena: 850 Kč

 

 

ROMANTICKÝ BALÍČEK

1x masáž zlatem rozšířená (duo) 35 min

spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky zlata. Bohatá anti-aging ošetřující formule je určena pro EXKLUZIVNÍ stimulační masáž celého těla. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Přípravky se zlatem poskytují pokožce důležité okysličení, detoxikují ji a regenerují. Zlato také stimuluje metabolismus, chrání buněčnou DNA, napomáhá zpevnění těla, aktivuje elektrony v buňkách pokožky a tím dochází k jejich obnově a růstu.

1x pronájem vířivky se slanou vodou pro dva (60 min)
má vliv na dýchací cesty, pohybový aparát, nespavost a neurózy. Blahodárných účinků vodních lázní využívají lidé od pradávna. Vířivá koupel se těšila velké oblibě již ve starověkém Římě, kde plnila také společenskou funkci. K podvodní masáži pomocí trysek v Lázeňském domě Perla využívána voda slaná. Během této procedury dochází k prokrvení tkání, urychlení látkové výměny a tím také uvolňování škodlivých látek z těla.

Celková cena:          1 960 Kč

 

 

KOUZLO PERLY

 1x rašelinová koupel – 20 minut + 10 zábal

Speciálně upravovaná koupelová rašelina svými organicko-minerálními látkami působí na celý organismus. Navodí pocit znovuzrození, očištění a nabije energií. Pomáhá také při akné, artróze, ekzémech, mírných kožních zánětech, revmatismu a svalové křeči. Teplota: 37°C.

1x aroma masáž rozšířená – 35 min

Spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky. Dochází k uvolnění těla i mysli pacienta.

1x vstup do bazénu na 1 hodinu

Rehabilitační bazén s vířivkou a protiproudem s teplotou 31°C

1x oběd se džbánkem vody s citrónem

Menu se skládá z polévky, hlavního chodu a salátového baru, dle nabídky.

Celková cena: 1 160 Kč

 

 

ZADÁNO PRO ŽENY

1x masáž lávovými kameny rozšířená - 35 min

K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a uvolňují některé aniony kovů. Ty přispívající k regeneraci tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci a tato vlastnost se využívá k uvolnění blokací důležitých bodů a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu se používají aromatické oleje, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, postupně prohřívá celé tělo, detoxikuje organismus, uvolňuje a mysl zbavuje stresu, únavy a napětí.

1x koupel královny Kleopatry -  20 minut + 10 zábal

Relaxační koupel s přísadou vzácných olejů, esencí a mořských solí hydratuje a vyživuje pokožku a přináší dokonalou duševní i fyzickou relaxaci. Díky nádherné exotické vůni myrhy, kadidla a drahých dřevin přináší každé ženě královský pocit. Teplota: 37°C.

1x vířivka na 1/2 hodiny

Vířivka se slanou vodou

1x cappuccino a medovník

Celková cena:            1 170 Kč