Pension Jordán Lednice, ubytování, hotel Lednice na Moravě
CZ  DE  EN

Atraktivní místa v okolí

Atraktivní místa v okolí pensionu

Necelých 5 minut chůze je od pensionu Jordán vzdálen jeden z nejkrásnějších moravských zámků, zámek Lednice, kde je možno celoročně navštívit nepřeberné množství výstav a kulturních akcí. Co krajina okolo Lednice na první pohled slibuje, to splní na každý pád. V tomto, na vodu tak bohatém okolí najdou koupající, rybáři, cyklisti, přátelé kultury a přírody vše, co si jejich srdce jen může přát. Za velkolepé zážitky v této výjimečně přírodně zachovalé krajině garantují nesčetné chráněné oblasti s jedinečnou faunou a flórou, ale také dostavení s historickými pamětihodnostmi a dějinnými pozoruhodnostmi.

Lednicko-valtický areál, v jehož centru pension Jordán stojí je povážován za největší komponovanou krajinu na světě. Právě proto si zasloužil zápis do UNESCO a díky svému kouzlu a kultunímu dědictví bývá právem nazýván Zahradou Moravy.

Zámek Lednice na MoravěZámek Lednice na Moravě Zámek Lednice na MoravěZámek Lednice na Moravě Zámek ValticeZámek Valtice Janův hradJanův hrad Janův hradJanův hrad MinaretMinaret MinaretMinaret Kaple sv. HubertaKaple sv. Huberta Kolonáda ReinstaKolonáda Reinsta Zámeček PohanskoZámeček Pohansko Tři GrácieTři Grácie Nový dvůrNový dvůr Hraniční zámečekHraniční zámeček Apolonův chrámApolonův chrám Kostel v PoštornéKostel v Poštorné Rybniční zámečekRybniční zámeček Zámecký park v LedniciZámecký park v Lednici Zámecký skleníkZámecký skleník Mlýnský rybník(Apolo)Mlýnský rybník(Apolo) Vodní nádrž Nové MlýnyVodní nádrž Nové Mlýny Vodní nádrž Nové MlýnyVodní nádrž Nové Mlýny ObeliskObelisk

Okolí panorama